Facebook

Dyplomaci rolni z krajów UE w okolicach Radomia

Dyplomaci rolni z krajów UE w okolicach Radomia

W dn. 22-23 marca br. na terenie mazowieckich powiatów Radom i Przysucha przebywali przedstawiciele: Ambasady Królestwa Niderlandów, Ambasady Republiki Federalnej Niemiec i Ambasady Francji. Wyjazd został zorganizowany przez Ambasadę Królestwa Niderlandów i Stowarzyszenie AgroBiznesKlub.

Goście wizytowali m.in.: gospodarstwo rolne i masarnię przydomową Elżbiety i Wojciecha Pysiaków w Zdziechowie, gospodarstwo sadownicze i tłocznię soków Moniki i Tomasza Bankiewiczów w Komorowie oraz gospodarstwo ogrodnicze Kamila Pankowskiego w Dłuskiej Woli, a także – Piekarnię „Wacyn” w Wacynie, Zakład Mleczarski Figand w kol. Wawrzyszów. Ponadto w gminie Zakrzew, po której przewodnikiem był wójt Sławomir Białkowski, odwiedzili m.in.: Gminną Bibliotekę Publiczną w Zakrzewie (gdzie przywitał tańcem i śpiewem dziecięcy zespół artystyczny Zakrzewiaki), Publiczne Gimnazjum i Publiczne Przedszkole w Zakrzewie oraz Wzgórze Bogurodzicy z dioramą Bitwy pod Grunwaldem w Taczowie.

W objeździe po gminie Zakrzew uczestniczyły przedstawicielki Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi – radca generalny Zofia Krzyżanowska i dyrektor Departamentu Współpracy Międzynarodowej Magdalena Józefecka.

Unijni dyplomaci rolni byli pod ogromnym wrażeniem tego, co zobaczyli i usłyszeli, czemu dali wyraz w wywiadach dla lokalnych mediów. Serdecznie też dziękowali gospodarzom za okazywaną na każdym kroku otwartość, gościnność i serdeczność.

Wróć
A
A
A
300x300_colsen 56921 agralex-250x78 alima_bis apis_logo1 bin-n bronisze_001 facebook-logoimage-facebook-logopng-moshi-monsters-wiki-dmua0wep file-fecea87dfb657b18df13608903d87cb2 fosfan-logo foto logo do zamiany img_logo klimowicz-bis-logo klimowicz-gpoiw-logo krasnystaw_logo100 krason-rosady-warzyw-logo l_d_hse logo (1) logo (1) logo (2) logo 3 firmy logo logo logo_agrotnews logo_bartnik1 logo_colian_full_size logo_grot logo_grycan logo_krukowiak logo_male logo_pimr-male1 logo_roja logo-metalbud-nowicki milk_hydrosan mlekovita-logo mtp_logo_boczne new_logo osm_piatnica_logotyp osm-kalisz-brand-identity-design polmak - logo pss_spolem r03 s6_agro_biznes_klub sedar starcologo stowarzyszenie eksporterow tbtexqzv vic xlogo logo_agrobroker_tlo

Stowarzyszenie AgroBiznesKlub
00-682 Warszawa, ul. Hoża 66/68, lok. 112
tel.: 600 079 010
e-mail:[email protected]

Projekt i realizacja: Laboratorium Artystyczne
Oprogramowanie: Black Wolf CMS
Google+