Facebook

Koronacja Mistrzów AgroLigi

Koronacja Mistrzów AgroLigi

Mistrzowska Gala AgroLigi 2013

1 kwietnia 2014 r., najpierw na uroczystości we Wzorcowni Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi, a później w Pałacu Prezydenckim - podczas Gali AgroLigi 2013 – fetowaliśmy zwycięzców XXI edycji ogólnopolskiego konkursu AgroLiga. W kategorii Rolnicy tytuł Mistrza Krajowego przypadł Monice i Tomaszowi Bankiewiczom, sadownikom z Komorowa w woj. mazowieckim, zaś w kategorii Firmy triumfowały Mazurskie Miody Bogdan Piasecki z Tomaszkowa w woj. warmińsko-mazurskim. Mistrzowie Krajowi obu kategorii, podobnie jak pozostali laureaci szczebla krajowego, otrzymali z rąk Prezydenta RP Bronisława Komorowskiego imienne listy gratulacyjne. Listy gratulacyjne – w imieniu Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Marka Sawickiego wcześniej w gmachu MRiRW – przekazał Sekretarz Stanu w MRiRW Kazimierz Plocke. Wszyscy laureaci przybyli do stolicy uhonorowani zostali też w Pałacu Prezydenckim pucharami ufundowanymi przez ARiMR (Wicemistrzowie Krajowi i Laureaci Krajowi w kategorii Rolnicy), ARR (Wicemistrzowie Krajowi i Laureaci Krajowi w kategorii Firmy) oraz MRiRW (Mistrzowie Krajowi w obu kategoriach).

Prezydent RP Bronisław Komorowski, dziękując i gratulując laureatom szczebla krajowego edycji AgroLigi 2013 – podkreślił „ogromny wkład konkursu AgroLiga w proces nie tylko unowocześniania myślenia o polskiej wsi i o polskim rolnictwie, ale także w budowanie naszego wewnętrznego przekonania, ze bardzo wiele potrafimy i ze bardzo wiele możemy.” I zaznaczył, że konkurs AgroLiga jest polską dumą.

Min. Kazimierz Plocke, podziękował Prezydentowi za to, że po raz kolejny podejmuje i honoruje najlepszych polskich rolników oraz przedsiębiorców sektora rolno-spożywczego. I zwracając się do laureatów konkursu AgroLiga 2013, powiedział: Sukcesy, które odnosicie, są możliwe dzięki Waszej ciężkiej pracy i dobrej współpracy. Także dzięki współpracy między sektorami, współpracy z nauką oraz organami administracji, która wspiera takie działania, jak te dziś nagrodzone.

Więcej na temat konkursów ABK

koronacja mistrzów agroligi 2013 przemówienie prezydenta rp
Wróć
A
A
A
300x300_colsen 56921 agralex-250x78 alima_bis apis_logo1 bin-n bronisze_001 facebook-logoimage-facebook-logopng-moshi-monsters-wiki-dmua0wep file-fecea87dfb657b18df13608903d87cb2 fosfan-logo foto logo do zamiany img_logo klimowicz-bis-logo klimowicz-gpoiw-logo krasnystaw_logo100 krason-rosady-warzyw-logo l_d_hse logo (1) logo (1) logo (2) logo 3 firmy logo logo logo_agrotnews logo_bartnik1 logo_colian_full_size logo_grot logo_grycan logo_krukowiak logo_male logo_pimr-male1 logo_roja logo-metalbud-nowicki milk_hydrosan mlekovita-logo mtp_logo_boczne new_logo osm_piatnica_logotyp osm-kalisz-brand-identity-design polmak - logo pss_spolem r03 s6_agro_biznes_klub sedar starcologo stowarzyszenie eksporterow tbtexqzv vic xlogo logo_agrobroker_tlo

Stowarzyszenie AgroBiznesKlub
00-682 Warszawa, ul. Hoża 66/68, lok. 112
tel.: 600 079 010
e-mail:[email protected]

Projekt i realizacja: Laboratorium Artystyczne
Oprogramowanie: Black Wolf CMS
Google+